Hotel Veronika Ostrava

.Hotel Veronika Ostrava se nachází v městské části Vítkovice, na hlavním náměstí tohoto obvodu, cca 2 km od centra města. Hotel je dobře dostupný ze všech částí Ostravy, různými druhy dopravy. Poznejte příjemné ubytování v Ostravě za dostupnou cenu.


Hledáte levné ubytování v Ostravě? Ubytujte se u nás ještě dnes! Hotel Veronika Ostrava je otevřen NON-STOP po celý rok. Ve všech 55-ti pokojích hotelu je možné bezdrátové připojení k internetu (WIFI) a to zdarma v ceně ubytování. Pro placení hotelových služeb přijímáme platební karty. Hotel nemá výtah. Naši hoteloví hosté mohou k zaparkování auta využít veřejného nehlídaného parkoviště za budovou. Máme zájem Vám v co největší míře zpříjemnit Váš pobyt, a proto jsme rozšířili hotelové služby o sportovní místnost a masérskou činnost. Tyto služby mohou být příjemným uvolněním po náročně stráveném dni. Služby lze objednat prostřednictvím hotelové recepce. Nově od 1.12.2012 jsou všechny pokoje hotelu nekuřácké.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-veronika@toprague.cz
Adresa: Mírové náměstí 3d/519 Ostrava


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Veronika Ostrava věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Veronika Ostrava se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 10:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Hotel Veronika ceník ubytování:
(Ceny jsou uvedeny za pokoj na noc)

CENY NA VYŽÁDÁNÍ

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist