Hotel Veronika Ostrava

.Hotel Veronika Ostrava se nachází v městské části Vítkovice, na hlavním náměstí tohoto obvodu, cca 2 km od centra města. Hotel je dobře dostupný ze všech částí Ostravy, různými druhy dopravy. Poznejte příjemné ubytování v Ostravě za dostupnou cenu.


Hledáte levné ubytování v Ostravě? Ubytujte se u nás ještě dnes! Hotel Veronika Ostrava je otevřen NON-STOP po celý rok. Ve všech 55-ti pokojích hotelu je možné bezdrátové připojení k internetu (WIFI) a to zdarma v ceně ubytování. Pro placení hotelových služeb přijímáme platební karty. Hotel nemá výtah. Naši hoteloví hosté mohou k zaparkování auta využít veřejného nehlídaného parkoviště za budovou. Máme zájem Vám v co největší míře zpříjemnit Váš pobyt, a proto jsme rozšířili hotelové služby o sportovní místnost a masérskou činnost. Tyto služby mohou být příjemným uvolněním po náročně stráveném dni. Služby lze objednat prostřednictvím hotelové recepce. Nově od 1.12.2012 jsou všechny pokoje hotelu nekuřácké.


Hotel Veronika Ostrava nabízí příjemné a cenově dostupné ubytování v blízkosti centra Ostravy. Hotelové pokoje typu STANDARD*** a typu LUX *** jsou umístěny ve 2. a 3.patře hotelu. Všechny pokoje mají snadné připojení k bezdrátovému internetu WiFi zdarma. Hotelové pokoje mají odhlučněná okna, jsou prostorné a jejich součástí jsou koupelny s vanou (případně sprchou) a WC. Pokoje mají výhled do dvora nebo na náměstí. Hotel nemá výtah. Hotel je nekuřácký.


Pro hotelové hosty, kteří si objednali ubytování se snídaní, je připravena snídaně v době od 7.00 do 9.30 hod. formou švédských stolů a to v pracovní dny. Mimo pracovní dny dle obsazenosti, bližší informace sdělí recepce. Při ubytování skupin je možno domluvit začátek snídaně individuálně předem na recepci hotelu.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-veronika@toprague.cz
Adresa: Mírové náměstí 3d/519 Ostrava


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Veronika Ostrava věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Veronika Ostrava se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 10:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist